Kış mevsiminin çetin geçtiği illerden biri olan Ağrı’da yetimlerin yüzünü güldürmek için  Vakfımız tarafından kışlık giysi yardımı yapıldı.
Hava sıcaklığının gün içerisinde sıfırın altında olmak üzere eksi 15 dereceye düştüğü kentte, yetimlere giysi yardımında bulunmak için Vakıf gönüllülerimiz ev ev dolaşıp onlarca ihtiyaç sahibi yetime kışlık bot, mont, bere, atkı, eldiven gibi giysileri dağıttılar.

Ağrı’da kış mevsimini çok çetin geçtiğini söyleyen Yetimler Vakfı Ağrı gönüllüsü Suat Çelik, vakfın bu zor günlerde yetimlere el uzatmasının sevindirici olduğunu belirtti.

“Çocukların gözlerindeki sevinci gördüğümüz zaman, bizlerde mutlu oluyoruz”

Suat Çelik, “Yetimler Vakfı’nın her yıl yaptığı etkinliktir bizim Ağrı’da gerçekleştirdiğimiz çalışma. Ağrı’da özellikle hava sıcaklığının eksi 25 derece olduğu bir dönemde böylesi güzel bir çalışmanın yapılıyor olması bizleri mutlu ediyor. Yapmış olduğumuz yardım çalışması kapsamında onlarca yetim çocuğu giydirdik. Bot, mont, bere dağıttık. Allah bu konuda emeği geçenlerden razı olsun. Hakikaten yardımda bulunduğumuz çocukların gözlerindeki sevinci gördüğümüz zaman, bizler de mutlu oluyoruz.”